10.05.2019 року в ЗДО відбувся семінар-практикум з організації та проведення комплексного об’єктового тренування як Тижня безпеки дитини для керівників та вихователів-методистів закладів дошкільної освіти й навчально-виховних комплексів Немишлянського району.

З 05.11. по 09.11.2018 року в ЗДО відбувався Тиждень знань з безпеки життєдіяльності дітей (відповідно до наказів Управління освіти адміністрації Немишлянського району).
/Files/images/Тиждень безпеки 2018.JPG

/Files/images/ЦЗ.jpg/Files/images/ЦЗ 2.jpg

Найголовнішим завданням людства є безпека життєдіяльності, адже найвищою цінністю суспільства є людина, її здоров'я. В рамках плану роботи з цього напрямку пройшли різноманітні заходи: бесіди з дітьми, спортивні змагання, розвага, спостереження.

Основні цілі та завдання Дня цивільного захисту:

- практична перевірка здатності дітей грамотно і чітко діяти з метою захисту свого здоров’я та життя у надзвичайних ситуаціях;
- виховання впевненості дошкільників у ефективності заходів, що проводяться цивільним захистом;
- формування та розвиток у вихованців високих морально-психологічних якостей: відваги, мужності, витримки, ініціативи, спритності, здатності самовіддано виконувати завдання цивільного захисту.

У цей день робота проводилася по трьом напрямкам:

- робота з дітьми;
- робота з батьками;