Але незважаючи на це, колектив ЗДО № 383 у 2023/2024 навчальному році продовжує роботу над єдиною науково-методичною темою, над якою працює Немишлянський район, – «Підвищення ефективності та якості освіти шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників».

Головна науково-методична мета ЗДО № 383:

- створити сприятливі умови для особистісного становлення дітей, забезпечити їх збалансований розвиток, узгодженість у житті основних тенденцій до самореалізації, саморозвитку та самозбереження, формування життєвої компетентності, розвитку ціннісного ставлення до світу природи, культури, людей, самих себе.

ЗДО № 383 працює за гуманістичним напрямом. Виходячи з цього, основними пріоритетними завданнями слід вважати:

1. Виховуємо патріотів змалечку через гру.

2. Мовленневий розвиток дітей

3. Сталий розвиток дітей дошкільного віку.

/Files/images/SAM_2254.JPG

ПРОГРАМНЕ ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ

Комплексні, спеціальні програми

- Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина» наук. кер. В.О. Огнев’юк; авт. кол. Г.В.Бєлєнька, О.Л.Богініч та інші Київ: Університет ім. Б. Грінченка, 2016 (Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України від 09.11.2015 № 1/11-16163)

- освітня програма "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку ; за загальною науковою редакцією Т.О.Піроженко -К: Українська академія дитинства, 2017(Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України від 01.08.2017 № 1/11-7684)

Парціальні програми (схвалені МОН України, регіональні)

• «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» (авт. Н.В.Гавриш, О.І.Пометун);

• «Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт.: Ірина Кичата, Олена Каплуновська, Юлія Палець);

• «Дитяча хореографія» (авт. Шевчук А.С.).