Вітаємо Вас та щиро раді знайомству з Вами!/Files/images/IMG_4348.jpg

Колектив ЗДО №383 з повагою ставиться до кожної дитини, її уподобань, адже у нашому садочку панує атмосфера тепла та довіри, постійного інтересу і щирої приязні. Оточують дітлахів жваві, яскраві, хвилюючі стосунки, активні дії зі словом, музикою, художньою діяльністю, фізкультурними вправами, казкою, грою. Тут ми всі разом:
• вчимося берегти своє здоров'я;
• жити в гармонії з собою та світом;
• вчимося позитивної самооцінки та відповідальності;
• формуємо почуття власної гідності;
• піклуємось про розвиток тіла і розуму, навчаємо дітей добра і краси.
Кожен із нас — дітей, вихователів, помічників вихователя, проводить у дитячому садку двадцять два дні з тридцяти на місяць. Це більше, ніж половина життя, це - саме життя. Ми живемо дитячим садком, а дитячий садок живе нами. Уранці кожен приносить сюди не лише книжки, зошити, малюнки, а й свій настрій, свої думки, свої мрії. Дитячий садок приймає все це з подякою, а натомість дарує нам можливість пізнати ближче навколишній світ, один одного, себе.

Колектив ЗДО успішно реалізує своє головне завдання – особистісно орієнтований підхід в організації освітньо-виховного процесу дітей дошкільного віку, піднесення особистості, спрямоване на розкриття природних здібностей, розвиток інтелекту та формування духовності вихованців. Кожна дитина у закладі відчуває себе потрібною, бажаною, захищеною, талановитою та успішною. Увесь творчий колектив працює над тим, щоб маленька дитина зрозуміла й серцем відчула того, хто поруч з нею.
Атмосфера доброзичливості й підвищеної уваги, яка створена у закладі, є саме тією необхідною умовою, яка забезпечує кожному маленькому вихованцю відчуття впевненості у собі. Щорічно в закладі зростають і навчаються, виховуються й оздоровлююється 220 дітей. Згуртований колектив створив найкращі умови для особистісного зростання дітей від 1,5 до 6 років.

Фаховий рівень педпрацівників ЗДО /Files/images/Фаховий рівень.JPG

Стаж роботи педпрацівників ЗДО/Files/images/Стаж роботи.JPG

/Files/images/Воспитатели думают.jpg
Інтерактивна гра "Скринька запитань"

/Files/images/садик013.jpg
Презентація дидактичних ігор

/Files/images/IMG_4037.JPG
Інтегрована гра

/Files/images/Воспитатели.jpg
Інтерактивна гра "Сонечко"

/Files/images/Педрада.JPG
На педагогічній раді

Кiлькiсть переглядiв: 2062

Коментарi

 • Родители группы № 5

  2013-12-11 19:12:21

  Спасибо за доброту и заботу о наших детях....

 • Марина, мама воспитанника

  2013-12-09 17:05:55

  Отличный детский сад! Спасибо заведующей, отдельная благодарность методисту, а также воспитателям, особенно Марии Викторовне (6 группа)....

 • Валентина Андреевна, Наталья Анатольевна

  2012-09-28 19:08:34

  Вы каждый день и каждый час, Нелегкой посвятив работе, Одною думою о нас, Одной заботою живете. Чтоб нами славилась земля, И чтобы честными росли мы, Спасибо няни, воспитателю За все хорошее спасибо! Колллектив родителей группы№12...

Для того, щоб залишити коментар на сайті, залогіньтеся або зареєструйтеся, будь ласка.