/Files/images/IMG_4348.jpgКолектив комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 383 Харківської міської ради» у 2018/2019 навчальному році продовжує роботу над єдиною науково-методичною темою, над якою працює Немишлянський район, – «Підвищення ефективності та якості освіти шляхом формування професійної компетентності педагогічних працівників».

Головна науково-методична мета комунального закладу «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 383 Харківської міської ради»:

- створити сприятливі умови для особистісного становлення дітей, забезпечити їх збалансований розвиток, узгодженість у житті основних тенденцій до самореалізації, саморозвитку та самозбереження, формування життєвої компетентності, розвитку ціннісного ставлення до світу природи, культури, людей, самих себе.

Комунальний заклад «Дошкільний навчальний заклад (ясла-садок) № 383 Харківської міської ради» працює за гуманістичним напрямом. Виходячи з цього, основними пріоритетними завданнями слід вважати:

1. Безпека життєдіяльності дітей дошкільного віку.

2. Мовленнєвий розвиток дітей дошкільного віку.

3. Фізичне виховання, основи здоров’я дошкільників.

/Files/images/DSC_3630.jpg
/Files/images/IMG_4174.JPG

/Files/images/SAM_2254.JPG

ПРОГРАМНЕ ТА НАВЧАЛЬНО-МЕТОДИЧНЕ ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ ОСВІТНЬОГО ПРОЦЕСУ