Річний план на 2023/2024 навчальний рік

Положення про веб сайт ЗДО

Освітні програми, що реалізуються в ЗДО

Комплексні, спеціальні програми:

- Освітня програма для дітей від 2 до 7 років «Дитина» наук. кер. В.О. Огнев’юк; авт. кол. Г.В.Бєлєнька, О.Л.Богініч та інші Київ: Університет ім. Б. Грінченка, 2016 (Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України від 09.11.2015 № 1/11-16163)

- освітня програма "Впевнений старт" для дітей старшого дошкільного віку; за загальною науковою редакцією Т.О.Піроженко -К: Українська академія дитинства, 2017(Рекомендовано Міністерством освіти і науки України (лист МОН України від 01.08.2017 № 1/11-7684)

Парціальні програми (схвалені МОН України, регіональні)

• «Дошкільнятам – освіта для сталого розвитку» (авт. Н.В.Гавриш, О.І.Пометун);

• «Україна – моя Батьківщина», програма національно-патріотичного виховання дітей дошкільного віку (авт.: Ірина Кичата, Олена Каплуновська, Юлія Палець);

• «Дитяча хореографія» (авт. Шевчук А.С.).